Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

 • Dodawać oferty pracy
 • Przeglądać pełne profile opiekunek
 • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
Opiekunka Małgorzata J.: Znam język angielski. Izabelin

Małgorzata J.

Izabelin, Izabelin | 55 lat
Ponad 10 lat doświadczenia zawodowego
od 25 zł za godzinę

W Niania.pl od 30 października 2007 Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni

Kobieta, 55 lat

Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
Opieka nad dziećmi, opieka nad osobami starszymi, gotowanie, zakupy, pranie
Ponad 10 lat doświadczenia

Wynagrodzenie: od 25 zł za godzinę

W Niania.pl od 30 października 2007
Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni

Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
Opieka nad dziećmi, opieka nad osobami starszymi, gotowanie, zakupy, pranie

05-080 Izabelin, Izabelin
Szukam pracy

 • Potwierdzona tożsamość
  Potwierdzona tożsamość
 • Test z wiedzy o zdrowiu dziecka
  Poprawnie rozwiązany test z podstawowej wiedzy o zdrowiu, higienie
  i bezpieczeństwie dziecka
 • Potwierdzony adres kontaktowy email
  Potwierdzony adres e-mail

Krótko o sobie

,,Dziecko jest cudzoziemcem, nie rozumie języka, nie zna kierunku ulic, nie zna praw i zwyczajów. Niekiedy samo rozejrzeć się woli, gdy trudno, prosi o wskazówkę i radę. Potrzebny jest przewodnik, który grzecznie i z cierpliwością będzie oopowiadał na pytania i wdroży małego człowieka do dorosłego życia". Witam serdecznie, jestem pogodną, wrażliwą i cierpliwą osobą, potrafiącą nawiązać wspaniały kontakt z małym człowiekiem.Mam 53lata, wykształcenie wyższe i ciągle się uczę, gdyż współpraca z dziećmi jest tak fascynująca i wymagająca, iż każdego dnia chcę swą pracę wykonywać lepiej. W 2010roku uzyskałam dyplomUniwersytetu Warszawskiegoo specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną. Ukończyłam studia magisterskie na UKSW w Łomiankach wydział Nauki o rodzinie. Studia zakończyłam obroną pracy magisterskiej w 2016 roku. Tytuł pracy: "Metody pomocy w opiece i wychowaniu w rodzinie zaangażowanej zawodowo. Badania przeprowadzone metodą indywidualnych przypadków". Moje wykształcenie i pasja to pedagogika, jestem również mediatorem rodzinnym, certyfikowanym coachem ICI nr 6142, do wglądu ,,The International Association of Coaching-Instytutes, ICI". Opieką nad dziećmi zajmuję się od pojawienia się na świecie moich własnych dzieci, które obecnie mają lat 32lata i prowadzą swoje zycie samodzielnie. Babcią jestem juz dwa lata, ale moje dzieci mieszkające w Danii nie planują bym na stałe zajmowała się wnuczkiem. Od 2004 roku zajmuję się opieką nad dziećmi, a spędzony ze mną czas jest dla dzieci zawsze czasem spędzanym bądz na kreatywnej zabawie, albo poświęcany na naukę czy pracę, którą staram się wykonywać wspólnie z dzieckiem. Informacje o mnie: jestem aktywną reńcistką, ceniąca sobie spokój i dobre stosunki i z dziećmi i ich rodzicami, od niedawna zajmuję się coachingiem rodzinnym. Magę zaopiekować się Państwa dziećmi w godzinach porannych do godz13 . Referencje od rodziców są dla Państwa do wglądu przy spotkaniu ze mną.Mój telefon ********dlaczego ukryte? . Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu ze mną, Ciocia Małgosia.

Szczegóły

 • Doświadczenie zawodowe: Ponad 10 lat doświadczenia
 • Doświadczenie w pracy z bliźniakami Tak
 • Dzieci niepełnosprawne: doświadczona
 • Nie pali
 • Zwierzęta: ok
 • Praca z mieszkaniem (au pair): Nie
 • posiada prawo jazdy
 • Mieszka: Izabelin, Izabelin

Pracowałam z dziećmi w tym wieku:

Aktywności z dzieckiem:

Dodatkowe obowiązki:

Wykształcenie:

 • Wyższe
 • Ostatnia szkoła: Warszawa, Uniwersytet Warszawski, UKSW
 • Kierunek i wydział: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, mediator rodzinny.

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

  PON WT ŚR CZW PT SO ND
06 - 09
09 - 12
12 - 15
15 - 18
18 - 21
21 - 24
przez noc

Inne umiejętności:

Jestem jak pisałam certyfikowanym coachem ICI specjalizuję się w coachingu rodzinnym. Posiadam prawo jazdy. Znam język ;angielski, rosyjski a także migany(ponieważ obecnie nie używam żadnego z tych języków, więc nie posługuję się nimi płynnie).

Ocenione artykuły (5):

Udział w 21 tematach

Jak wybrać odpowiednią kandydatkę

1 wypowiedź Od czego zależą poszukiwania, 06.11.2019 18:38, ostatnia Wypowiedź:

Ja natomiast bardzo cenię szczerość, a tu taku rodzaj uwagi mógła niania przyjąć jako informację pozytywną. Cóz ludzie sa różni Cool

więcej

rodzice jakie są wasze opinie o nianiach z serwisu niania.pl

1 wypowiedź Serwis Niania.pl - Wasze opinie, 02.10.2019 10:49, ostatnia Wypowiedź:

Kochani, tez do pewnego czasu uważałam , że żłobek to nieodpowiednia instytucja dla maluszka( a nawet napisałam o tym pracę magisterską). Teraz gdy przebywam ze swoimi wnuczkami, z których jeden od 1,5 roku swojego życia chodzi do żłobka ( a teraz do przedszkola), to zauważam, ze nie taki żłobek straszny jak go nawet ja sama opisałam. To fakt , że jest to instytucja, do której i rodzice i dzieci muszą się dostosować( nie tak jak w przypadku niani , która dostosowuje się do rodziny), ale plusów jest całkiem dużo. 1przystosowanie do zasad zycia społecznego większej grupy ,2 nauka komunikacji ,3. bez wątpienia mniejsze koszty żłobka, 4. nauka jezyka (wnuczek chodzi do żłobka w Danii), 5.dziecko uczy się pewnej elastyczności w stosunkach społecznych tzn. innaczej zachowujemy się w grupie dzieci, a innaczej gdy jesteśmy w odzinie. Wiele jeszcze można wymieniać plusów( lub minusów ) , ale ogólnie nie ma co generalizować , bo żłobki są różne (tak samo jak nianie). Są pewnie byle jakie żłobki, jak i niezbyt fajne opiekunki, zalezy to wszystko od punktu patrzenia na problem, od finansów i pewnie jeszce kilku czynników. pozdrawiam.

więcej

Prosze o pomoc

1 wypowiedź Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim, 12.08.2019 22:07, ostatnia Wypowiedź:

Zgadzam się z Elżbietą , że płacąc niani 5zł za godzinę może pani nie znaleźć chętnych.

więcej

Czy mogę nagrywać nianię?

2 wypowiedzi Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim, 06.08.2019 21:38, ostatnia Wypowiedź:

Ja natomiast zupełnie nie widzę nic złego w nagrywaniu niani. Dom rodziców dziecka to miejsce pracy opiekunki i rodzic ma prawo po poinformowaniu niani o monitoringu ( i oczywiście gdy opiekunka wyraża na nagrywanie zgodę ) rejestrować pracę osoby , którą zatrudnił. Monitoring jest obecnie coraz powszechniejszy w zakładach pracy, w przestrzeni publicznej ogólnie rzecz ujmując i czas się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Ogólnie ludzie coraz mniej ufają sobie wzajemnie i nianie nie są osobami, którym ufać należy tylko z tego tytułu, że wykonują zawód opiekunki. 

więcej

Jak liczyć godziny pracy

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 07.03.2019 12:40, ostatnia Wypowiedź:

Niestety zgadzam się z Magdą, tak nas traktują rodzice jak my siebie im traktować pozwalamy. Ewo ty jesteś dorosła i rodzice dziecka również, więc zwyczajnie i bez emocji licz dokładnie swoje godziny pracy, sumuj je i również bez emocji przedstawiaj rodzicom ile w danym miesiącu przepracowałaś. Ja w tensposób się rozliczam z rodzinami, z którymi współpracuję i obie strony są zadowolone. pozdrawiam.

więcej

opieka 24 godzinna

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 20.01.2019 15:28, ostatnia Wypowiedź:

Ja również uwazam,że to odpowiednia kwota.

więcej

Jaka stawka w Łodzi -niania +pomoc domowa

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 18.01.2019 21:29, ostatnia Wypowiedź:

Bardzo słusznie zrobiłaś Agnieszko. Jestem pewna,że znajdziesz ospowiednią ofertę, bo dobra niania to skarb dla rodziców i naprawdę potrafią to docenić(oczywiście nie wszyscy) również finansowo. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach.

więcej